کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: سه شنبه 08 مهر ماه 1399 ساعت: 

ترجمه تخصصی علوم اجتماعی

 لازم است تا مترجمان در ترجمه مقاله و همچنین ترجمه کتاب حوزه علوم اجتماعی، از دانش فرا رشته‌ای در حوزه‌های دیگر همچون آموزش، بهداشت، مسکن و کلیه زمینه‌های مرتبط با زیست انسان برخوردار باشند. با توجه به افزایش روزافزون جمعیت جهان و بروز معضلات اجتماعی در کشورهای مختلف به‌ویژه کشورهای درحال‌توسعه، انتقال صحیح مفاهیم مراجع علمی در حوزه‌های علوم اجتماعی جهت پیشگیری و رفع مسائل اجتماعی اهمیت زیادی یافته است. با توجه به گستردگی و وسعت حوزه علوم اجتماعی و تأثیر قابل‌توجه مفاهیم آن در زندگی انسان‌ها، پژوهشگری اجتماعی نقش مهمی در ادامه حیات و بقای جامعه ایفا می‌کند. علوم اجتماعی دارای چهار گرایش پژوهشگری اجتماعی، برنامه‌ریزی اجتماعی، رفاه و تعاون اجتماعی و مردم‌شناسی است. 

ترجمه علوم اجتماعی

تاثیر کیفیت در ترجمه متون رشته علوم اجتماعی

یکی از اصول رشته پژوهشگری اجتماعی، علاقه و توجه به تحقیق‌های نظری و علمی است. ازاین‌رو، مطالعه نظریه‌های اجتماعی و همچنین تحقیقات میدانی انجام‌شده در دیگر نقاط جهان حائز اهمیت است. بدین ترتیب، ترجمه صحیح مقاله و ترجمه دقیق کتاب در حوزه‌های مختلف علوم اجتماعی، کمک شایانی به محققان و دانشجویان این رشته می‌کند. از دروس مهم مشترک در میان کلیه گرایش‌های رشته علوم اجتماعی می‌توان به دروسی همچون نظریه‌های جامعه‌شناسی، روش تحقیق، جامعه‌شناسی در ادبیات فارسی، روش تحقیق علمی، تحلیل جمعیت و غیره اشاره کرد. با توجه به ماهیت میان‌رشته‌ای دروس و حوزه‌های تخصصی علوم اجتماعی، مترجمان این رشته باید علاوه بر تجربه و مهارت کافی در این حوزه‌ها، از مهارت و تسلط کافی در واژگان و اصطلاحات سایر علوم مرتبط برخوردار باشند. همچنین پس از اتمام دوره تحصیلی در گرایش‌های مختلف علوم اجتماعی، همچنان ترجمه مقاله و کتاب در حوزه‌های مختلف علوم اجتماعی اهمیت خود را حفظ می‌کند.

ترجمه مقاله و کتاب علوم اجتماعی در شبکه ترجمه مهر

دانشجویان و پژوهشگران مخاطبان و مشتریان اصلی ترجمه مقاله و ترجمه کتاب به صورت ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در گرایش های مختلف رشته علوم اجتماعی در شبکه ترجمه مهر محسوب می شوند. شبکه ترجمه مهر همواره در پی کسب رضایت مخاطبان ارزشمند خود با ارائه خدماتی منحصر به فرد بوده است. از این رو، امکان درج ترجمه فوری با قیمت مساوی با ترجمه معمولی (و نصف زمان تحویل ترجمه معمولی) برای شما مشتریان گرامی فراهم شده است. این امر تنها توسط مترجمانی مجرب و متخصص که بر واژگان و دستور زبان تسلط کافی داشته و از سوی دیگر دارای تحصیلات مرتبط با گرایش های علوم اجتماعی هستند، میسر است. از طرفی، تضمین کیفیت ترجمه پس از اتمام ترجمه و ارسال به مشتریان از دیگر خدمات منحصر به فرد شبکه ترجمه مهر است.  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول