کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: یک شنبه 06 مهر ماه 1399 ساعت: 

 

ترجمه تخصصی مدیریت | تاثیرکیفیت در ترجمه

ترجمه رشته مدیریت به دلیل پر طرفدار بودن این رشته و پیشرفت های قابل توجه علمی در این حوزه، توجه زیادی را در میان دانشجویان و اساتید رشته های مختلف مدیریت به خود جلب کرده است. رشته مدیریت دارای گرایش های مختلف از جمله مدیریت مالی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کارآفرینی، مدیریت دولتی و مدیریت بازرگانی است. با توجه به امکان تحصیل در گرایش های مختلف رشته مدیریت در سطوح تحصیلات تکمیلی، ترجمه مقاله و کتاب، اهمیت ویژه ای جهت پیمودن این مسیر دارد. از سویی با ظهور تکنولوژی و ورود شاخه های جدید از جمله MBA به گرایش های دیگر رشته مدیریت، ترجمه روزانه مقاله و ترجمه کتاب می تواند تاثیر چشمگیری در بهبود وضعیت علمی این رشته در کشور داشته باشد. از طرفی کیفیت بالای ترجمه مقالات، انتظار به حق دانشجویان و پژوهشگران در شاخه های مختلف رشته مدیریت است. از این رو نیاز به ارائه ترجمه به مترجمان متخصص رشته مدیریت موجب تحقق کیفیت مطلوب ترجمه و رضایت مشتریان می گردد. در حقیقت، مترجم متخصص می تواند اصطلاحات و واژگان تخصصی مدیریت را به صورت دقیق ترجمه کرده و مفاهیم متن اصلی را به درستی به زبان فارسی و یا انگلیسی ترجمه کند. به طور مثال، اصطلاحاتی همچون organizational project management maturity model (مدل بلوغ مدیریت پروژه سازمانی) یا precedence diagramming method (روش ترسیم دیاگرام پیش نیازی) که در مقالات مختلف رشته مدیریت در بسیاری از مجلات مدیریت مشاهده می شود، صرفا توسط یک مترجم متخصص دارای تحصیلات تکمیلی در این حوزه قابل ترجمه خواهند بود. حال آن که متاسفانه در بسیاری از موارد، دانشجویان و پژوهشگران این حوزه با مشکلات زیادی به دلیل عدم ترجمه مطلوب کتاب یا مقاله خود مواجه شده اند. هدف از راه اندازی شبکه ترجمه مهر، بهبود کیفیت ترجمه رشته های تخصصی از جمله رشته مدیریت و گرایش های مختلف آن با ارائه ترجمه ای دقیق با قیمت مطلوب بوده است. 

ترجمه مدیریت


فرآیند ترجمه تخصصی مقاله و کتاب رشته مدیریت

در شبکه ترجمه مهر، ترجمه تخصصی مقاله و کتاب در رشته مدیریت در چند مرحله صورت می گیرد تا ترجمه ای با حداکثر کیفیت به مشتریان گرامی ارائه شود. در شبکه ترجمه مهر، کاربر در ابتدا سفارش را ثبت کرده و سپس کلیه خواسته ها شامل زمان، کیفیت، ترجمه بخش های مختلف، ترجمه شکل ها و نگارش روابط ریاضی (در صورت وجود) در هنگام ثبت سفارش بیان می کند. سپس فرآیند ترجمه در شبکه ترجمه مهر آغاز می شود. در ابتدا سفارش به مترجم متخصص و خبره در آن زمینه تخصصی که آزمون های مختلفی را جهت پذیرش در شبکه ترجمه مهر گذرانده است، سپرده می شود. مترجم متعهد می شود که در زمان تعیین شده و با حداکثر کیفیت، ترجمه ای قابل قبول ارائه کند. پس از اتمام ترجمه، کلیه بخش های ترجمه توسط کارشناس آشنا به آن زمینه تخصصی، مورد پایش قرار گرفته تا تضمین کیفیت صورت گیرد. در واقع وظیفه کارشناس، بررسی کامل ترجمه نسبت به متن اصلی و حذف ابهامات و خطا های احتمالی است.

 

ترجمه مدیریت

فروشگاه مقالات مدیریت شبکه ترجمه مهر

در شبکه ترجمه مهر، فروشگاه ترجمه مقاله با هدف ارائه ترجمه مقاله با قیمت ارزان تر به جامعه علمی کشور طراحی شده است. هنگام انتخاب یک مقاله، صفحه ای شامل چکیده و ترجمه چکیده مقاله وجود دارد که موید کیفیت ترجمه مقاله در شبکه ترجمه مهر است. همچنین در صورت عضویت در وبسایت شبکه ترجمه مهر، تخفیف ویژه جهت ثبت سفارش ترجمه مقاله در نظر گرفته می شود. در صفحه مقالات مدیریت فروشگاه مقالات شبکه ترجمه مهر نیز مجموعه ای از مقالات جدید در گرایش های مختلف رشته مدیریت با قیمتی مطلوب ارائه شده اند.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول