کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: یک شنبه 06 مهر ماه 1399 ساعت: 

 

   ترجمه تخصصی مهندسی نساجی

ترجمه تخصصی مقالات و متون رشته مهندسی نساجی اهمیت زیادی به دلیل گستردگی صنعت نساجی در کشور دارد. از طرفی ترجمه صحیح و تخصصی مراجع و متون علمی روز دنیا می‌تواند در رفع مشکلات و تنگناهای موجود این صنعت تأثیرگذار باشد. پوشاک در کنارغذا و مسکن به‌عنوان نیازمندی‌های اولیه زندگی انسان مطرح می‌شود و تلاش در جهت بهبود کمی و کیفی آن موجب ارتقای شرایط زندگی انسان‌ها می‌شود. امروزه صنعت نساجی کاربرد بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف مانند تهیه انواع پوشاک، فرش و موکت، ساخت ترمز ماشین، شریان‌های مصنوعی، جاده‌ها، هواپیماها و سایت‌ های فضایی دارد. این صنعت دارای بخش‌های مختلفی است که از آن جمله می‌توان به کارخانه‌های ریسندگی، بافندگی، تولید فرش ماشینی و موکت و همچنین کارخانه‌های دیگر مانند رنگرزی و چاپ و تولید الیاف مصنوعی اشاره کرد. رشته مهندسی نساجی دارای سه گرایش تکنولوژی نساجی، شیمی نساجی و علوم الیاف و پوشاک است. از طرفی امکان ادامه تحصیلات در این رشته در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌های ایران فراهم است. دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی نساجی دارای هفت گرایش الیاف، پوشاک، ساختارهای نانو لیفی، شیمی نساجی و رنگ، فناوری نساجی، مدیریت نساجی و منسوجات نساجی است. 

ترجمه مهندسی نساجی

 

شرایط لازم جهت ترجمه مقالات و متون رشته مهندسی نساجی

 

فرض کنید که یک مترجم در زمینه ترجمه مقاله و همچنین ترجمه کتاب رشته مهندسی نساجی، از واژگان اولیه این رشته ازجمله Nonwovens (لایه‌های بی بافت)، Fibers (الیاف)، Dyeing (رنگرزی) و Synthetic (الیاف مصنوعی) آگاهی نداشته باشد. حال چگونه می‌توان انتظار ترجمه‌ای دقیق و باکیفیت را از چنین مترجمی داشت؟

از طرفی با توجه به ارتباط و کاربرد گسترده این رشته با دیگر حوزه‌های علمی و مهندسی، مترجم رشته مهندسی نساجی باید نسبت به ترجمه تخصصی مهندسی عمران، ترجمه تخصصی مکانیک، ترجمه تخصصی کامپیوتر و رشته های دیگر آگاهی داشته باشد.

ترجمه تخصصی رشته نساجی در شبکه ترجمه مهر

 مترجمان رشته مهندسی نساجی در شبکه ترجمه مهر دارای تحصیلات تکمیلی این رشته هستند که تجربه‌ای چندساله در حوزه ترجمه مقاله و ترجمه کتاب در رشته مهندسی نساجی دارند. از سویی، یکی از خدمات متمایز شبکه ترجمه مهر، امکان درج ترجمه فوری است. در این حالت، ترجمه مقاله شما با تعداد کلمه تقریبی 6000 کلمه تنها در طی 48 ساعت آماده‌شده و به مشتریان گرامی ارسال می‌شود. موضوع مهم‌تر در ترجمه فوری، هزینه برابر این نوع ترجمه با ترجمه معمولی در شبکه ترجمه مهر است که این موضوع خدمتی منحصربه‌فرد برای همراهی هر چه بیشتر شما عزیزان با شبکه ترجمه مهر است. با شبکه ترجمه مهر همراه باشید.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول