کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: سه شنبه 08 مهر ماه 1399 ساعت: 

ترجمه رشته مهندسی کشاورزی

پیشرفت تکنولوژی های روز در عرصه کشاورزی، ضرورت ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته کشاورزی را بیش از پیش آشکار می سازد. انتقال نوآوری ها و پیشرفت های روز دنیا، تنها از طریق ترجمه تخصصی و علمی کتب مهندسی کشاورزی امکان پذیر است. انجام ترجمه تخصصی رشته کشاورزی توسط مترجمان با تجربه و متخصص این رشته، موجب افزایش کیفی تولید محتوا در این رشته و در نتیجه پیشرفت علمی این رشته مهم در کشور خواهد شد. با توجه به تنوع آب و هوایی در کشور ما، مهندسی کشاورزی جایگاه ویژه ای در میان کلیه رشته های فنی و مهندسی دارد. گرایش های این رشته در دانشگاه شامل رشته آب، باغبانی، زراعت و اصلاح نباتات، اقتصاد کشاورزی، ماشین های کشاورزی، دامی، گیاه پزشکی، خاک شناسی، ترویج و آموزش کشاورزی و علوم و صنایع غذایی هستند. از طرفی به دلیل مرتبط بودن متون رشته مهندسی کشاورزی با دیگر زمینه های علمی، مترجمان این رشته باید اطلاعات کافی در مورد ترجمه تخصصی مهندسی عمران، ترجمه مهندسی شیمی، ترجمه مهندسی محیط زیست، مهندسی انرژی و آب شناسی داشته باشند.

ترجمه مهندسی کشاورزی

تاثیر کیفیت ترجمه متون و مقالات رشته مهندسی کشاورزی

با توجه به برخی از وظایف مهندسی کشاورزی شامل تهیه گزارشات، ارائه توصیه در مورد کیفیت آب و مدیریت آلودگی، کنترل منابع آب های رو زمینی، طراحی پروژه های احیا زمین و محیط زیست، طراحی اجزا و تجهیزات ماشین آلات کشاورزی و موارد دیگر و ارتباط مستقیم این رشته با تکنیک ها، رویه ها و تجهیزات علمی جهت تولید محصولات و خدمات متنوع، ترجمه متون و مقالات رشته مهندسی کشاورزی بسیار حائز اهمیت است. همچنین با توجه به امکان ادامه تحصیلات در گرایش های مختلف این رشته در ایران و سایر نقاط جهان، ترجمه مقاله در حوزه های مختلف مهندسی کشاورزی به صورت ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی کاربرد بیشتری می یابد.

ترجمه تخصصی مهندسی کشاورزی در شبکه ترجمه مهر

ترجمه مقاله و ترجمه کتاب رشته مهندسی کشاورزی یکی از خدمات شبکه ترجمه مهر محسوب می شود. مترجمان متخصص شبکه ترجمه مهر در این رشته از دانشجویان و محققان دارای تحصیلات تکمیلی در این رشته در گرایش های مختلف بوده که ترجمه ای دقیق و تخصصی را به مشتریان محترم ارائه می کنند. ترجمه فوری مقاله مهندسی کشاورزی نیز توسط مترجمان با تجربه و مسلط بر واژگان و مفاهیم متون مختلف رشته مهندسی کشاورزی انجام می شود. از طرف دیگر، هزینه برابر ترجمه فوری و ترجمه معمولی در شبکه ترجمه مهر، خدمت متمایز این مرکز جهت سهولت هر چه بیشتر فرآیند ترجمه برای دانشجویان و محققان گرامی رشته مهندسی کشاورزی محسوب می شود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول