کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: یک شنبه 06 مهر ماه 1399 ساعت: 

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری است زمانی یک شرکت می تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک مدیر بازرگانی موفق داشته باشد . فردی که مدیریت بازرگانی یک بنگاه اقتصادی را به عهده می گیرد در جذب مشتریان و عرضه و معرفی صحیح و اصول محصول یا خدمات یک شرکت تلاش می کند و به طور طبیعی مدیر بازرگانی فردی است که نقش اساسی در سود و زیان شرکتها دارد . دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدفهای گوناگون در سطوح کارشناسی می باشد.

  هدف رشته:

هدف از این رشته عبارت است از : آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی ، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل ، ارزیابی راه حلهای مختلف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات متخذه .

 


صنعت و بازار کار:

فارغ التحصیلان این رشته با آگاهی و شناختی که از ساخت سازمان، تئوریهای مدیریت و سازماندهی و تکنیکهای مختلف تصمیم گیری دارند قدرت حل مشکلات را پیدا می کنند و همچنین علاوه بر دانش نظری با کاربردهای این رشته نیز آشنا می شوند. فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی می توانند درموسسات بازرگانی ، امور دفتری مانند: تدارکات، اداره امور کارگزینی، امور مالی، بازاریابی مشغول به کار شوند.


 گروه ترجمه مهر با دارا بودن مترجمین متخصص در این رشته آماده ارائه خدمت به شما عزیزان میباشد تضمین کیفیت ترجمه، تحویل به موقع و قیمت مناسب از امتیازهای سپردن ترجمه های

 تخصصی خود به این مرکز است.

 

گرایش‌های خاص رشته مدیریت بازرگانی  :

  • بازار یابی
  • بازاریابی بین المللی
  • تحول سازمانی
  • مالی
  • بیمه
  • بازرگانی بین الملل

 

 خدمات ترجمه  تخصصی رشته مدیریت بازرگانی

                           

                                   ترجمه تمامی متون دانشگاهی و علمی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مرتبط با رشته مدیریت بازرگانی  

                ترجمه مقالات تخصصی رشته مدیریت بازرگانی  

                ترجمه پایان نامه در گرایش های مختلف رشته مدیریت بازرگانی  

                ترجمه تخصصی کتب رشته مدیریت بازرگانی  

                                   ترجمه متون صنعتی نظیر دفترچه راهنما، کاتالوگ، بروشور و .........

                                    ترجمه تخصصی وب سایت ها و ترجمه زیرنویس فیلم و سریالهای مربوطه 

 

  


 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول