کاربر گرامی  خوش آمدید ... (   \   )
امروز: یک شنبه 06 مهر ماه 1399 ساعت: 

ترجمه تخصصی مقاله| ضرورت استفاده از مترجمان متخصص 

امروزه ترجمه مقاله به عنوان یکی از مهمترین ابزار در ارائه مقالات علمی محسوب می شود. در واقع با ترجمه صحیح یک مقاله، پژوهشگر می تواند اطلاعات و نتایج تحقیق خود را در اختیار دیگران قرار دهدترجمه مقاله به شکل دقیق می تواند موجب تسهیل در روند اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی برای تحصیلات تکمیلی، ارتقای درجه علمی دانشجو یا استاد و یا ارتقای شغلی شود. در بسیاری از رشته ها و زمینه های تخصصی، ترجمه غیر دقیق و نا مطلوب می تواند موجب بروز چالش های جدی برای دانشجویان و پژوهشگران شود. در واقع اگر یک مقاله علمی و فنی با کیفیت مطلوب ترجمه نشود، نمی توان آن را به خوبی مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. از سوی دیگر، زمان تحویل به موقع ترجمه نیز خود عامل مهمی برای بسیاری از پژوهشگران و اساتید دانشگاهی محسوب می شود. ضمن آن که نگارش و انتشار مقالات در ژورنال های بین المللی بدون ترجمه صحیح و دقیق آنها به زبان انگلیسی به عنوان زبان ارتباطات بین المللی، میسر نیست. در این بین، ترجمه مقاله isi از اهمیت زیادی برخوردار است.

ترجمه مقاله ISI

موسسه اطلاعات علمی ISI (  Information Scientific for Institute) به عنوان بانک اطلاعات مرکزي براي فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشر شده در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف محسوب می شود. با توجه به این که مجلات ISI در سطح بین المللی ارائه می شود، این موضوع خود یکی از مزایای اصلی آن محسوب می شود که طی آن شما می توانید پژوهش و دستاورد های علمی خود را به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان تحت یک استاندارد مشخص عرضه کنید. علاوه براین، پژوهش و تحقیق شما از سوی تعدادی از صاحب نظران خبره در همان رشته از نظر محتوایی بررسی می شود که این موضوع فرصتی جهت محک و شناخت نقاط قوت و ضعف در زمینه تحقیقاتی خود خواهد بود. از سویی اکثر مجلات معتبر ISI به زبان انگلیسی منتشر می شوند و ترجمه مقاله انگلیسی با کیفیت مطلوب به عنوان چالشی برای دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محسوب می شود. ترجمه مقاله isi با حفظ الگو و چارچوب های مورد نظر موضوعی است که صرفا توسط مترجمان خبره و متخصص قابل انجام است. براي افرادي که چه در ایران و چه در خارج از کشور قصد ادامه تحصیل در مقاطع دکتري به بالا را دارند، داشتن مقالات ثبت شده در ژورنال هاي ISI می تواند امتیازي براي موفقیت در مصاحبه و پذیرش از سوي دانشگاه مورد نظر تلقی شود. به طور کلی، مقالاتISI  یکی از معیار هاي بین المللی در سنجش میزان توانایی علمی در افراد، به ویژه دانشجویان و اساتید است.

ترجمه بخش های مختلف یک مقاله 

ممکن است ترجمه کلیه بخش های یک مقاله اعم از چکیده مقاله، مقدمه، پیشینه پژوهش، روش شناسی، نتایج، بحث و تفسیر و نتیجه گیری مد نظر دانشجویان و پژوهشگران نباشد. به طور مثال جهت ارسال مقاله به یک مجله، ترجمه چکیده یک مقاله در اولویت قرار دارد. از سوی دیگر ممکن است ترجمه بخش های مشخصی از یک پایان نامه و یا کتاب مورد نظر دانشجویان و پژوهشگران گرامی باشد. شبکه ترجمه مهر با توجه به نیاز ها و خواسته های مشتریان گرامی اقدام به ترجمه مقاله می کند. بدین ترتیب پس از ثبت نام در شبکه ترجمه مهر، در بخش ارسال سفارش، مشتریان گرامی می توانند توضیحات خود در مورد بخش های مورد نظر جهت ترجمه را بیان کنند. 

 

ترجمه مقاله

اهمیت زمان در ترجمه مقاله

تردیدی نیست که زمان تحویل مقاله ترجمه شده از اهمیت زیادی برای دانشجویان و پژوهشگران برخوردار است. عدم تحویل به موقع ترجمه مقاله می تواند خسارت های هنگفتی را به دانشجویان و پژوهشگران تحمیل کند. از این رو شبکه ترجمه مهر مفتخر است که با بهره گیری از  کادری مجرب متشکل از مترجمان زبده و متخصص تحویل به موقع سفارشات با کیفیت مطلوب مطابق خواسته کاربران گرامی را تضمین نماید. مهم ترین مزیت ترجمه مقاله در شبکه ترجمه مهر، امکان انتخاب زمان فوری (حداکثر 48 ساعت) برای سفارشات متوسط (تا 6000 کلمه) با حفظ کیفیت ترجمه است به نحوی که ترجمه فوری با این بازه زمانی، خدمات شبکه ترجمه مهر را متمایز می سازد. 

کیفیت ترجمه مقاله


کیفیت ترجمه بخش مهم ترجمه مقاله محسوب می شود. زیرا هر موضوع علمی دارای بسیاری از واژگان و جزئیات تخصصی بوده که در صورت ترجمه غیر دقیق مقاله، نمی توان به محتوای مقاله پی برد. ترجمه مقاله با کیفیت بالا می تواند موجب تسهیل در پذیرش یک مقاله در مجلات معتبر شود. ترجمه مفهومی یک مقاله تاثیر قابل توجه در پژوهش محققان ایفا کرده و می تواند چالش های پیش روی  دانشجویان در رشته های تخصصی را به حداقل برساند. کیفیت ترجمه مقاله در چند نوبت توسط کارشناسان و ویراستاران خبره می تواند تضمین کننده کیفیت مطلوب ترجمه یک مقاله باشد. از این رو،  شبکه ترجمه مهر با بهره گیری از مترجمان و ویراستاران متخصص، ترجمه ای با کیفیت را پیشکش جامعه علمی کشور می کند تا خانواده شبکه ترجمه مهر نیز سهم اندکی در پیشرفت و اعتلای کشورمان داشته باشد. فعالیت های شبکه ترجمه مهر در دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به صورت تخصصی انجام می شود. فرآیند پایش ترجمه مقاله در شبکه ترجمه مهر در چند نوبت انجام می شود تا ترجمه ای با بهترین کیفیت عرضه شود. در بسیاری از موارد عدم حفظ قالب صحیح مقاله در هنگام ترجمه، عدم ترجمه دقیق اطلاعات محقق در مقاله و مواردی از این دست موجب  بروز مشکلاتی برای دانشجویان و محققان شده است. از سویی با توجه به اهمیت کیفیت ترجمه مقاله، مترجمان شبکه ترجمه مهر آماده اند تا بخشی از مقاله مورد نظر مشتریان گرامی را به عنوان نمونه جهت ارائه کیفیت ترجمه مقاله در شبکه ترجمه مهر، به صورت رایگان ترجمه کنند. ضمن آنکه هنگام تایپ ترجمه مقاله و متون دیگر، حداکثر دقت در نگارش و رعایت قواعد با نظارت ویراستاران شبکه ترجمه مهر و همچنین با کمک ابزار های رایانه ای جهت پایش هر چه بهتر کیفیت نگارش مقاله به عمل می آید. همچنین یکی دیگر از خدمات شبکه ترجمه مهر، ترجمه دانشجویی در کلیه رشته های دانشگاهی شامل ترجمه رشته های فنی مهندسی، ترجمه تخصصی رشته های علوم تجربی، ترجمه تخصصی رشته های مختلف علوم انسانی و غیره است. 


ترجمه مقاله 

ترجمه و نگارش دقیق و کامل کلیه بخش های مقالات علمی

در برخی از مقالات علمی و تخصصی تایپ دقیق روابط و فرمول های ریاضی، ترجمه محتوای داخل شکل ها و جداول و ترجمه پاورقی از اهمیت زیادی برای دانشجویان و پژوهشگران برخوردار است. شما در شبکه ترجمه مهر می توانید در بخش ثبت سفارش ترجمه، کلیه موارد مورد نیاز خود را به صورت مجزا ثبت کرده تا ترجمه ای کامل از شبکه ترجمه مهر دریافت نمایید. 

فروشگاه ترجمه مقاله

در شبکه ترجمه مهر، فروشگاه ترجمه مقاله با هدف ارائه ترجمه مقاله با قیمت ارزان تر به جامعه علمی کشور طراحی شده است. هنگام انتخاب یک مقاله، صفحه ای شامل چکیده و ترجمه چکیده مقاله وجود دارد که موید کیفیت ترجمه مقاله در شبکه ترجمه مهر است. همچنین در صورت عضویت در وبسایت شبکه ترجمه مهر، تخفیف ویژه جهت ثبت سفارش ترجمه مقاله در نظر گرفته می شود. 

تعرفه ترجمه مقاله

 شبکه ترجمه مهر همواره به ترجمه مقاله با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تاکید داشته است. از این رو تعرفه ترجمه مقاله با در نظر گرفتن کلیه شرایط سفارش ثبت شده و ارائه یک تعرفه رقابتی عرضه شده است. شما می توانید در بخش تعرفه ترجمه متون از انگلیسی به فارسی و تعرفه ترجمه متون از فارسی به انگلیسی، تعرفه ترجمه متون و مقالات را مشاهده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. 

شبکه  ترجمه مهر در  تمامی رشته های زیر  مقالات را ترجمه می کند:


ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه پزشکی: تمامی گرایش ها، از جمله پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، روانپزشکی، روانپزشکی و ......

ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه فنی و مهندسی:  تمامی گرایش ها، از جمله عمران، کامپیوتر، برق و الکترونیک، صنایع، نفت، متالوژی، معدن و ....... 

ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه علوم پایه:  تمامی گرایش ها، از جمله فیزیک،شیمی،ریاضی و آمار،زیست شناسی،زمین شناسی، بیوتکنولوژی و ....... 

ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه علوم انسانی: تمامی گرایش ها، از جمله حقوق، اقتصاد، مدیریت، تاریخ، ادبیات، حسابداری، علوم اجتماعی و ....... 

ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی:  کلیه گرایش های کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی

ترجمه تخصصی مقاله در رشته های گروه معماری و هنر:  کلیه گرایش های معماری و هنر

 

  ثبت سفارش ترجمه

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول